★★★★★ 4.8 145 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by plasterrepair.com.au
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
  • 【Dimensions】Filter replacement dimensions are 15” x 13” x 1.4”. Pre-filter dimensions are 15.1” x 13.1”.
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.8 out of 5
★★★★★
145 ratings | 59 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
87% (126)
4 stars
2% (3)
3 stars
1% (1)
2 stars
0% (0)
1 star
10% (15)